Postavíme Vaše sny

Úvodní stránka

Stavební firma Lukastav s.r.o.  je soukromou odbornou firmou, která vznikla v roce 2008.

Firma se orientovala od svého vzniku na výstavbu domků všeho druhu - rekreační, rodinné a chalupy. Převažující zaměření je v oblasti rodinných domků, bytových domů a to od projektu  až po kolaudaci. Jedná se o rodinný podnik, který je schopen fungovat bez velké režie a tím i s poměrně malým počtem pracovníků - zaměstnanců.

V tomto směru se firma orientovala na kvalitu zaměstnanců, jejich odbornost a schopnost samostatné kvalitní práce. Pro specializované práce firma spolupracuje se svými osvědčenými partnery, kteří zajistí potřebné práce jako např. elektroinsalační práce, topenářské  v potřebném technickém provedení a kvalitě.

Stavební firma Lukastav s.r.o. garantuje záruky na postavené a předané objekty zákazníkovi min. 6 - 12 měsíců od předání. Svoji obchodní strategii postavila firma Lukastav s.r.o. na kvalitě a odpovědnosti každého pracovníka firmy.

Stavební firma Lukastav s.r.o. je schopná nabídnout zákazníkovi nejen pozemek, ale i kvalitní stavbu rodinného domku na klíč v poměrně krátkých lhůtách a solidních cenách. V rámci výstavby bytových domů je možné získat  bytové jednotky různých velikostí a stupňu vybavenosti.

Dále firma nabízí  i možnosti využití pronájmu svých strojů, a to včetně obsluhy - více v položce Technologie.

 

 

 

18. 02. 2012 - Nabízíme komplexní služby spojené se správou nemovitostí, s cílem poskytnout klientovi maximální komfort v širokém rozsahu nabízených služeb. Naše společnost vždy... Více

21. 10. 2011 - Akt.11.3.2014 Naše společnost v současné době mimo jiných staveb realizuje regeneraci bytového domu v Kabátech - Jílové u Prahy. Jedná se o provedení oprav střešního... Více

03. 07. 2008 - Akt. 10.1.2015 V rámci výstavby rodinných domků - bungalovů si vám dovolujeme nabídnout 1 stavební parcelu v lokalitě města Jílového u Prahy, ulice Karlova. Poloha je v... Více

Domek podle Vašich přání

Výstavba atypického RD v Davli

V současné době realizujeme zakázku pro soukromého investora,který chce bydlet v novém úsporném domě spjatým s přírodou. Pro naši společnost je tato realizace výstavby velkou výzvou.

více

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

V současné době naše společnost provádí výstavbu bungalovu na pozemcích v Jílovém u Prahy

více

KONTAKT

Lukastav, spol. s r.o.
Stavební firma
Luka pod Medníkem čp.159
254 01 Jílové u Prahy

mob.: 724 027 480
e-mail: info@lukastavmednik.cz

mapa
Jak se k nám dostanete?