Postavíme Vaše sny

Prodej pozemků

      Vážení zákazníci,

      naše společnost nabízí k prodeji tři pozemky (jeden pozemek již prodán)  v Jílovém u Prahy určené pro výstavbu rodinných domů. Nabízené pozemky se nachází v okrajové části města, kde jsou obklopeny původní zástavbou a zástavbou ze začátku tohoto století. Právě díky tomu je v těsném okolí této lokality klid od výstavby i dalších urbanistických zásahů do intravilánu města. Ve zdejších zahradách i šírším okolí je množství vzrostlé zeleně, jenž zvyšuje klid i atraktivitu tohoto místa. 

    Detailní pohled na nabízené pozemky včetně přístupových cest

pozemky k prodeji detail 

      Mírná svažitost terénu zaručuje, že budoucím domům nebude stávající zástavba ani zeleň bránit ve výhledu.

      Letecký pohled na lokalitu s pozemky k prodeji
Jílové pozemky na prodej

      Ačkoliv se jedná o okrajovou část města, tak do centra je to jen kousek. K pěší chůzi se nabízí menší klidné uličky jimiž je historické jádro města protkáno. Zhruba 0,5km od nabízených pozemků najdeme náměstí, které je zároveň i centrem. Najdete tu řadu obchůdků, restaurací, ale i Městský úřad, banku. V dolní části náměstí se nachází známé muzeum a městský park s rybníkem. Jen kousek od náměstí je nákupní centrum, jehož součástí je pošta.

      Nechcete-li jít do města za nákupy a za kultůrou, vydejte se opačným směrem do polí, luk a lesů. Během několika minut se ocitnete v Přírodním parku střed Čech. Zde se můžete seznámit  se okolní krajinou, nebo si tu jen odpočinout.

Výstavba atypického RD v Davli

V současné době realizujeme zakázku pro soukromého investora,který chce bydlet v novém úsporném domě spjatým s přírodou. Pro naši společnost je tato realizace výstavby velkou výzvou.

více

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

V současné době naše společnost provádí výstavbu bungalovu na pozemcích v Jílovém u Prahy

více

KONTAKT

Lukastav, spol. s r.o.
Stavební firma
Luka pod Medníkem čp.159
254 01 Jílové u Prahy

mob.: 724 027 480
e-mail: info@lukastavmednik.cz

mapa
Jak se k nám dostanete?