Postavíme Vaše sny

O společnosti

Stavební firma Lukastav je soukromou odbornou firmou, která vznikla v roce 2008 přeměnou z firmy KLODO spol s.r.o., která byla založena v roce 1999. Sídlí v Lukách pod Medníkem, což je malebná vesnice u Sázavského kaňonu, která je zasazená do jižního svahu s překrásným výhledem na okolní přírodu - vrch Medník a Chlum, na sázavské údolí od Pikovic po Týnec nad Sázavou a dále až k Benešovu.Pohled na sidlo společnosti Zvláště příroda je v této lokalitě krásná. V Lukách končí silnice u nádraží ČSD a dále je možné pokračovat pouze pěšky k řece Sázavě a podél ní rekreační oblastí do Jílového nebo do Pikovic.

Firma se orientovala od svého vzFotka sídla niku na výstavbu domků všeho druhu - rekreační, rodinné a chalupy. Převažující zaměření je v oblasti rodinných domků a to od projektu po kolaudaci včetně. Jedná se o rodinný podnik, který je schopen fungovat bez velké režie a tím i s poměrně malým počtem pracovníků - zaměstnanců. V tomto směru se firma orientovala na kvalitu zaměstnanců, jejich odbornost a schopnost samostatné kvalitní práce. Svoji obchodní strategii postavila firma Klodo na kvalitě a odpovědnosti každého pracovníka firmy. Pro specializované práce firma spolupracuje se svými osvědčenými partnery, kteří zajistí potřebné práce jako např. elektro, ústř. topení v potřebném technickém provedení a kvalitě. Zásadou je využití ekologicky čistých materiálů, moderní technologie oken a dveří, zateplení, fasády apod.

 

Pohled na sídlo společnosti

 

Výstavba atypického RD v Davli

V současné době realizujeme zakázku pro soukromého investora,který chce bydlet v novém úsporném domě spjatým s přírodou. Pro naši společnost je tato realizace výstavby velkou výzvou.

více

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

Výstavba bungalovu - Jílové u Prahy

V současné době naše společnost provádí výstavbu bungalovu na pozemcích v Jílovém u Prahy

více

KONTAKT

Lukastav, spol. s r.o.
Stavební firma
Luka pod Medníkem čp.159
254 01 Jílové u Prahy

mob.: 724 027 480
e-mail: info@lukastavmednik.cz

mapa
Jak se k nám dostanete?